26818811 | info@homestyle.lv

Aizkari

Aizkari

Aizkari jebkuram interjeram dod loģisku pabeigtības sajūtu. Bez funkcionālām īpašībām, tie dod kārtības sajūtu, dod interjeram īpašu šarmu, bet dažreiz ir galvenais stila akcents. Aizkaru mode dažādos laikos ir mainījusies. Mūsdienās mēs pazīstam dažādus aizkaru veidus – klasiskos, romiešu, franču, austriešu, japāņu, ķīniešu un citus.
kolāža

Klasiskie aizkari

Ir lietas, kas nekad neizies no modes! Pie tām noteikti pieder klasiska stila aizkari. Turklāt ir kāda mūsdienu dizaineru priekšrocība – ir iespējams izmantot mūsdienīgus, viegli kopjamus klasiskos audumus, kas nebūt nav smagi un tāpēc ir ērti lietošanā.

Moderna stila aizkari

Pateicoties arvien jaunu materiālu un audumu izmantošanai aizkaru šūšanā, arvien iespējams izvēlēties, ko jaunu un nebijušu. iespējamas gan negaidītas krāsu kombinācijas, gan dažādu veidu audumu apvienojums, dabīgu un sintētisku materiālu sajaukums. Galvenais ir apzināties, ka neviena jūsu ideja nav pārāk drosmīga – ja ir vēlēšanās un izdoma, to ir iespējams īstenot, radot tiešu jums atbilstošu dzīves vai darba vidi.

Romiešu aizkari

Romiešu aizkari izceļas ar to, ka ir ļoti skaisti un vienlaicīgi ērti un funkcionāli. Tie ir karami pie karnīzēm, pavelkot aiz cilpas šo aizkaru audums pacelsies ielocēs uz augšu. Šiem aizkariem var izmantot visdažādāko krāsu, faktūras un dizaina audumus. Tie ir ērti nostiprināmi jebkurā augstumā. Šis būs ērts risinājums ikdienas lietošanā, kas turklāt viegli noņemams tīrīšanai.