26818811 | info@homestyle.lv

Montāža

Montāža

Nostiepjamo griestu montāžas pamatposmi:

1. Meistara izsaukums

Meistara dokumentu komplektā ir katalogs ar nostiepjamo griestu krāsu un faktūru paraugiem. Meistars veic nepieciešamos mērījumus un nosaka nepieciešamo darbu apjomu.

2. Griestu izgatavošana

Pēc griestu krāsas un konstrukcijas izvēles pasūtījums nonāk ražošanā, kur nostiepjamie griesti tiek veidoti individuāli katrai telpai.

3. Griestu uzstādīšana

Griestu uzstādīšana aizņem dažas stundas, atkarībā no griestu konstrukcijas sarežģītības un telpas izmēra.

“HomeStyle nostiepjamo griestu priekšrocības”:

- Atšķirībā no ģipškartona, krāsotiem un piekaramajiem griestiem, uz nostiepjamiem “HomeStyle” griestiem neveidojas plaisas, atlobīšanās, nenotiek krāsas izmaiņas, un šie faktori ļauj ietaupīt līdzekļus un spēkus, kas ir nepieciešami regulāram kosmētiskajam remontam.
- Uzvelkamie “HomeStyle” griesti ir praktiski, tajos ir montējami gaismekļi, lustras, ventilācijas un kondicionēšanas iekārtas, kā arī dekoratīvie elementi.
- Minimāls attālums, par kuru Jūsu telpa tiks samazināta uzstādot “HomeStyle” griestus ir tikai 2,5 cm, kas ļauj saglabāt praktiski dabisku griestu augstumu telpā. Pēc nepieciešamības uzvelkamos griestus var nolaist punktveida gaismekļu iebūvēšanai, vai esošās ūdensvadu, ventilāciju komunikācijas paslēpšanai.
- Griestu uzstādīšanas procesā praktiski nav būvgružu.
- Jūsu ērtībai un laika taupīšanai, kompānijas noliktavā vienmēr ir gaismekļi, kurus Jūs varēsiet izvēlēties, Jūsu nostiepjamo griestu montāžai.
- Uz “HomeStyle” griestiem var uzlikt Jūsu iemīļoto attēlu vai, ar opālu audekla palīdzību var radīt spīdošo griestu efektu, lai pārsteigtu Jūsu viesus ar zvaigžņotas debess dziļumu, kas ir iebūvēta griestos.
- Ar uzvelkamo griestu palīdzību var radīt konstrukcijas.

Vēršoties pie mūsu kompānijas, jūs saņemsiet griestus, par kuriem sapņojat un visas jūsu “griestu” problēmas uz visiem laikiem paliks pagātnē.