26818811 | info@homestyle.lv

Uzmanību

Uzmanību

Cien. Dāmas un Kungi!

Brīdinām, ka pēdējā laikā parādījušies daudzi nekvalitatīvi ražotāji un nostiepjamo griestu montāžisti.

Griesti tiek gatavoti no lētas PVH plēves, kas paredzēta vispārējai lietošanai un tos montē neprofesionālas montāžistu brigādes.

Ļoti bieži tādas brigādes pārdod «paštaisītus» nostiepjamos griestus zem «HomeStyle» un citu zināmo ražotāju tirdznieciskas markas.

Radusies situācija rosināja mūs ievietot šo ieteikumu sarakstu Patērētājiem, lai izvēlētos uzticamu nostiepjamo griestu uzstādītāju. Visus nostiepjamo griestu uzstādītājus var iedalīt divās pamatgrupās: tiešie nostiepjamo griestu ražotāji un to sertificētie dīleri.

Kvalitatīvu nostiepjamo griestu piegādātāja izvēles kritēriji:

- Kompānija ir oficiāli reģistrēta;
- Kompānijai ir birojs ar piedāvāto griestu sistēmu paraugiem;
- Kompānija ir saņēmusi ugunsdrošības un higiēniskos sertifikātus no ražotāja (sertifikātos jūs varat redzēt audekla ražotāja valsti);
- Gadījumā, ja Jūs griežaties nevis pie griestu sistēmas ražotāja, bet gan pie viņa dīlera, pieprasiet sertifikātu no ražotāja vai līgumu ar ražotāju;
- Kompānijai ir licence montāžas darbu veikšanai;
- Kompānijai ir to pazīstamo kompāniju un organizāciju rekomendācijas vēstules, kur tika uzstādīti dotā Piegādātāja nostiepjamie griesti.
- ir ne tikai mobilais, bet arī pilsētas tālrunis.

Esiet uzmanīgi un atcerieties:
Kvalitatīvi nostiepjamie griesti, jo īpaši, ja tie ir ražoti Francijā, un to kvalitatīva uzstādīšana nevar būt lēta! Kvalitatīvi nostiepjamie griesti tiek ražoti no dārgiem Eiropā ražotiem materiāliem, un profesionāļu brigādes saņem konkurentspējīgu darba algu!

Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzu griezieties HomeStyle kompānijas birojos.