26818811 | info@homestyle.lv

Moskītu tīkli

Moskītu tīkli

Moskītu tīklam vajadzētu būt neatņemamai jūsu lauku mājas logu sastāvdaļai, taču tā palīdz izvairīties no nomācošajiem insektiem arī pilsētā. Moskītu tīkls neļaus pie jums no ielas iekļūt ne lidojošiem, ne rāpojošiem kukaiņiem. Turklāt pieejami arī atveramas moskītu tīklu konstrukcijas ar alumīnija profilu, kas aprīkots ar rokturiem – tie būs noderīgi balkonu durvīm vai lielām vitrāžām. Turklāt šāds risinājums ir ērts veids, kā pasargāt jūsu mājas mīluļus – kaķus, putnus – no izkļūšanas ārā.

Mēs piedāvājam trīs sistēmu moskītu tīklus: moskītu tīklu rāmī (tiek nostiprināts ar āķīšiem), rullo – moskītu tīkli un atverami moskītu tīkli.

Rāmju moskītu tīkli.

Rāmja moskītu tīklu vēl sauc par stacionāro. Rāmju moskītu tīkls ir vieglas konstrukcijas ar alumīnija profilu, kuram ir rokturis. Pa rāmja perimetru , izmantojot blīvu auklu, saritinās tīkls. Rāmis tiek nostiprināts ar četriem z-veida stiprinājumiem uz loga ārējā rāmja, vajadzības gadījumā to viegli noņemt.
Apdares krāsa tiek izvēlēta atbilstoši loga krāsai.

Rullo moskītu tīkli.

Rullo moskītu tīkls ļoti harmoniski iederas jebkurā interjerā. Tas var būt kā aizsargslānis starp ārpilsētas mājas verandu un dārzu. Var kalpot kā dizainera iecerēts dekora elements, sadalot dzīvojamo daļu mazākās zonās. Rullo moskītu tīkls ļoti labi der tajās vietās, kur nepieciešama piekļuve palodzei un loga rāmjiem, piemēram, lai aplietu puķes, ja uz loga karnīzes atrodas puķu podi.

Atverami moskītu tīkli.

Atverams moskītu tīkls kalpo, lai aizsargātu no kukaiņiem un tiek uzstādīts, piemēram, pie balkona durvīm vai izejas uz verandu. Rāmja konstrukcija ir aprīkota ar rokturi, eņģēm un magnētisku turētāju. Durvju krāsu var izvēlēties no brūnu vai baltu.