26818811 | info@homestyle.lv

Homestyle

Slide background
Rullo - kasešu žalūzijas
Slide background
Rullo un vertikalās žalūzijas
Slide background
Horizontālās žalūzijas
Slide background
Iestieptie griesti

 

 

Nomērīšana iekļauta cenā

Zvaniet droši, speciālista konsultācija, paraugu apskatīšana un izmēru noņemšana ietilpst pasūtījuma cenā.

Ātrs izpildes laiks

Strādājam, lai mūsu serviss būtu vislabākais, tāpēc mūsu klienti vienmēr ir apmierināti ar kvalitatīvu un ātru pasūtījumu izpildi.

Labākie piegādātāji

Darbojoties šajā nozarē, esam ieguvuši pieredzi un sadarbojamies tikai ar labākajiem piegādātājiem, kas var nodrošināt materiālu daudzveidību un augstu kvalitāti.

Nestandarta risinājumi

Katrs mājoklis vai darbavieta ir īpašs, jo tajā mitinās īpaši cilvēki – tāpēc labprāt palīdzam īstenot arī klietnu iecerētos nestandarta risinājumus.

Sveicināti www.homestyle.lv

Mēs piedāvājam: visu veidu, izmēru un formu žalūzijas, aizkarus, karnīzes, moskītu tīklus un iestiepjamos griestus. Pie mums Jūs vienmēr varēsiet pasūtīt mūsu produkciju pēc individuāla projekta. Kvalificēti konsultanti un nomērītāji palīdzēs izvēlēties pašu piemērotākās žalūzijas, aizkarus vai uzvelkamos griestus Jūsu mājoklim vai birojam.
Turklāt speciālista izsaukums, lai noņemtu mērus un izvēlētos preci no piedāvātajiem paraugiem ietilpst pasūtījuma cenā. Aptuvenās pasūtījuma izmaksas varat noskaidrot zvanot pa tālruni 26 81 88 11 vai rakstot uz info@homestyle.lv.
Zvaniet, sūtiet nepieciešamos izmērus, mēs ar prieku palīdzēsim padarīt Jūsu mājas vai darbavietu daudz mājīgāku.