Žalūzijas

Aizsargžalūzijas

Aizsargžalūziju sistēmas ir labs veids kā nodrošināt drošību un aizsardzību ēkai. Tas ir ne vien drošs, bet arī komfortabls un estētisks risinājums. Aizsargžalūzijas tiek veidotas tā, lai tās labi iekļautos jebkurā arhitektūras stilā. Šim risinājumam ir arī vairākas priekšrocības, salīdzinot ar aizsargrestēm – tās ir iespējams izmantot tur, kur nepieciešamība tās vairākkārt atvērt. Turklāt šīs žalūzijas var uzlabot arī siltumizolāciju gada aukstajos mēnešos un pasargāt no uzkaršanas siltā laikā.

Ruļļu slēģi mēdz būt ar automātisku vai mahānisku piedziņu. Žalūziju regulēšana notiek ar rokām vai motorizēti. Iespējamas dažādas krāsas, piemēram , balta, pelēka, brūna , bēša, metāliska.

Mēs varam Jūsu logiem piedāvāt Jūsu sapņu žalūzijas!

Meistara izsaukums – tel. 26 80 08 80 : e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Izsaukums žalūziju nomērīšanai (noformējot pasūtījumu) – bezmaksas.

Žalūziju mērītāja izsaukums, konsultācijas nolūkos – 20 Eur

Izsaukt meistaru, lai nomērītu žalūzijas - tel. 26 80 08 80 no 9.00 līdz 19.00: e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Iepazīties ar sistēmu paraugiem var mūsu ofīsā - Mārupes iela 23

Salonam “Homestyle” ir privātā rullo žalūziju ražotne. Tas nozīmē, ka, pasūtot rullo žalūzijas salonā “Homestyle”, jūs tās saņemsiet tieši no ražotāja.

© 2022 Homestyle.lv